Оберіть свою мову

Візит нігерійської делегації в Україну

Візит нігерійської делегації в Україну

27.11.2019

 

Вчора до Києва прилетіла делегація представників штату Лагос (Нігерія) з метою обговорення реалізації проекту будівництва агрокомплексу на території штату та ознайомитися з досвідом України та українських компаній у сфері створення сучасних агрокомплексів.

Делегацію очолює Міністр сільського господарства штату Лагос та Віце-президент Ділової ради «Україна - Нігерія».

Візит організовано Асоціацією експортерів і імпортерів «ЗЕД» та Торговим домом «Нігерія - Україна».

Відповідно до Програми візиту заплановано зустрічі в Міністерстві закордонних справ України, Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Торгово-промисловій палаті України, проведення засідання Ділової ради «Україна - Нігерія» та відвідання сучасного агрокомплексу повного циклу виробництва.

Чекаємо на пропозиції українських компаній.

NigerianDelegation

Ми використовуємо файли cookie на нашому веб-сайті. Деякі з них необхідні для роботи сайту, а інші допомагають нам покращити цей сайт та взаємодію з користувачем (відстежувальні файли cookie). Ви можете самостійно вирішити, чи бажаєте ви дозволити файли cookie чи ні. Зверніть увагу, що якщо ви їх відхилите, ви не зможете користуватися всіма функціями сайту.