Оберіть свою мову

Відбувся Нігерійсько-український торговельний та інвестиційний форум в столиці Абуджі

Відбувся Нігерійсько-український торговельний та інвестиційний форум в столиці Абуджі

04.04.2018

Відбувся Нігерійсько-український торговельний та інвестиційний форум в столиці Абуджі за участю 100 представників нігерійського та українського бізнесу, та урядовців. Участь держави у бізнес-середовищі тут має не останнє значення, все здійснюється “під парасолькою” уряду, тому були провели зустрічі:

- з Віце-президентом Нігерії Ємі Осінбайо та Міністром закордонних справ Джефрі Оніеама. Передали лист Петро Порошенко Президенту Нігерії про готовність посилювати торговельно-економічне співробітництво між обома країнами.
- з Державним секретарем Нігерії Бос Мустафа, в якій брав участь і наш бізнес.

Ми використовуємо файли cookie на нашому веб-сайті. Деякі з них необхідні для роботи сайту, а інші допомагають нам покращити цей сайт та взаємодію з користувачем (відстежувальні файли cookie). Ви можете самостійно вирішити, чи бажаєте ви дозволити файли cookie чи ні. Зверніть увагу, що якщо ви їх відхилите, ви не зможете користуватися всіма функціями сайту.